O firmie

Firma UNI-GAZ powstała w 2008 roku. Początkowo nasza firma koncentrowała się na bezpośredniej sprzedaży butli gazowych dla gospodarstw domowych.

Od połowy 2008 roku rozszerzyliśmy swoją działalność o dostawę gazu do instytucji publicznych oraz przemysłu. Na początku 2009 roku firma UNI-GAZ rozpoczęła hurtową sprzedaż gazu propan-butan dla średnich i małych dostawców gazu. Współpracowaliśmy z renomowaną rozlewnią gazu, która zapewniała nam najwyższą jakość towaru i jego pełne bezpieczeństwo. Aby wyjść naprzeciw państwa oczekiwaniom dążyliśmy do wybudowania własnej rozlewni gazu, największej na górnym śląsku, co zapewnia stabilność ceny a zarazem najwyższą jakość.

Posiadamy specjalistyczną aparaturę do mierzenia kaloryczności i ciśnienia sprzedawanych przez nas butli. Dysponujemy doświadczonym zespołem pracowników oraz posiadamy własną, nowoczesną flotę transportową, dzięki czemu możemy realizować zadania w zakresie transportu i dystrybucji.

W 2017 roku firma Uni-Gaz zmieniła się w niezależną spółkę SOUTH STREAM GAZ, która zajmuje się sprzedażą gazów poprzez ich bezpośredni import, rozlew we własnej rozlewni gazu jak i ich dystrybucję .

Posiadamy w tej chwili najnowocześniejszy tabor maszynowy do obsługi gazów, tak aby zapewnić największe bezpieczeństwo.